Light inside you | 7. kapitola

10. srpna 2015 v 21:20 | © elizataylor |  Light inside you
Omlouvám se, že je díl až dneska, ale včera jsem instalovala Win 10 a ono to trvalo skoro dvě hodiny, a pak jsem si četla a koukala na stré díly teen wolf, nic se mi nechtělo dělat :D

Clarke stála v chodbě před zrcadlem. Dívala se na sebe zvláštím pohledem a přemýšlela, jaký outfit si vezme do kina s Finnem. Hlavně nic vyzývavého! Nechce mu přece dát najevo, že k němu cítí to samé, to v žádném případě nebyla pravda. Vešla do šatny a uchopila do rukou obyčejné džíny a její oblíbené pruhované triko s knoflíčky a třičtvrtečním rukávem. Hbitě se převlékla a jemně se namalovala.

Sešla dolů po schodech a podívala se na hodiny. Finn tu bude za čtvrt hodiny. Posadila se do kuchyně a napila se čaje, který si tam dříve odložila. Cítila se nemocně, ale byl to jen reflex toho, že se jí nikam nechtělo.


Zazvonil zvonek. Finn je tady. Clarke si vzala malou kabelku, kam si uschovala peněženku, telefon a klíče. Vypravila se ke dveřím, za nimi stál Finn. Usmíval se na ni, jak na svatý obrázek a společně vykročili k jeho vyleštěnému autu. Finn Clarke otevřel dveře auta, ale jí to připadalo spíš trošku směšné, Finn se choval trapněji než obvykle. Ale co, bude to muset přežít, snad jeden film nebude trval věčnost.

Před kinem bylo spousta lidí a uvnitř také. Došli k tabuli, kde se psalo co dnes večer dávají. Kino bylo obrovské, dávali spoustu filmů. "Tak na co bys chtěla jít? Na nějakou komedii nebo akčňák? Nebo co třeba horor? Neboj ochránil bych tě!" Navrhl Finn šibalským úsměvem.

"Ne díky, na horory nekoukám." Odvětila Clarke vážným výrazem. "Co třeba Papírová města? To by mohlo být fajn, viděla jsem upoutávku."

"Slaďárna pro holky?" Odsekl Finn.

"Když jsi mě sem chtěl vzít, tak nech na mě vybrat film. Jinak jdu domů, je mi jedno jestli půjdu pěšky, ať mě třeba někdo přepadne a okrade!" Vyjela na Finna Clarke.

Finn se na ni podíval vyděšeným výrazem. "Dobře, půjdeme na tohle." A už byl u pokladny.

Finn koupil velký popcorn a vešli do sálu, kde bylo už dost lidí. Finn koupil místa na dvojsedačku nahoře v rohu. Clarke nebyla nějak nadšená, ale co mohla dělat. Když film začal, Finn už měl půlku popcornu ujedeného, naštěstí se živil, než aby otravoval Clarke.

Clarke se nudila. Filmem to nebylo, za to mohl Finn. Kdyby šla do kina s kýmkoliv jiným, tak by to bylo mnohem lepší, ale člověk si hold nemůže moc vybírat.

"Musím si odskočit." Naznačila Clarke Finnovi, ten ji ani moc nevnímal. Clarke tedy odešla ze sálu, samozřejmě, že Finnovi lhala, ale nezmohla se na nic jiného, už nemohla vydžet jeho mlaskání nad popcornem.

Zahledala v kabelce, aby našla peněženku a koupila si kafe, potřebovala povzbudit alespoň kofeinem. Když penženku nahmatala a vytáhla z kabelky, odebrala se k bufetu. Když v tom si všimla známého muže. Bellamy stál opřený o pult a kupoval si popcorn.

. . . . . . . . .
Tak tady je slibovaný díl, doufám, že se vám aspoň trošku líbil. Nechala jsem váš napínat, uvidíme co bude dál. Další díl přednastavím na přesný čas, který upřesním v menu. Děkuju moc za komentáře k předchozímu dílu, hrozně si toho vážím ♥ Jsem fakt moc ráda, že se vám povídka líbí ♥
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liesel Liesel | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 21:47 | Reagovat

Skvělá kapitola jako vždy. Je dobře, že jsi to takhle zamotala, v dalším díle to zřejmě bude napínavé - budu se těšit :-).

2 Andie Andie | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 20:02 | Reagovat

Zase skvělý díl ♥
Jinak, brácha si včera taky stahoval W10 :D

3 Percabeth Percabeth | Web | 12. srpna 2015 v 16:32 | Reagovat

Boží.. miluju tvou sérii.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama