Září 2015

ELIZA TAYLOR | Instagram photos #07

30. září 2015 v 19:45 | © elizataylor |  Gallery Updates
Další várka Instagramových fotek, podle mě tam Eliza dává super příspěvky, aspoň díky Insta můžu mít nějaké novinky :D

@elizajaneface: Stává se Disney princeznou. Děkuji foto kabinko :)
@elizajaneface: Děkuji moc za tojo překrásné srdce! Přineslo mi spoustu potřebné lásky a světla do mého apartmánu.
@elizajaneface: Užívám si s mým kamarádem koňem na ranči :)
@elizajaneface: #vancouver #léto
@elizajaneface: Na cestách #thefinebros :) Jsme velmi zvědavá co si na mě přichystají!

lWYqt8Jy IjMMzlGv pFSCqT8D 6zFxMX2k ETuQitmN
[Popisy a fotografie jdou popřadě za sebou]

ELIZA TAYLOR | Instagram photos #06

28. září 2015 v 18:20 | © elizataylor |  Gallery Updates
Mám pro vás fotky z Elizina Instagramu, je jich požehnaně, takže to budu přidávat po pěti, aby tu byly nějaké novinky :) Nebudu přidávat úplně všechny, jen asi ty nejlepší příspěvky :)

@elizajaneface: Bob vypadá skvěle. #mariokart5 #the100 #supercon2015
@elizajaneface: Chybí mi moje K-Dog!!!
@elizajaneface: Takhle vypadá někdo, kdo byl v TV Fan Favourites panelu se všemi, kdo jsou vlastně jeho oblíbenci ... (Aaahh!) ☺️
@elizajaneface: Slečny. (na fotce je s Marií Avgeropoulos)
@elizajaneface: Shawn, Vance, a Taylor za jeden večer?? Myslím, že ano.

ueCyNySV 8bxG7e3A m4iLVzdk P1RqS4pm EAjLnGwA
[Popisy a fotografie jdou popřadě za sebou]

10. KAPITOLA- LIGHT INSIDE YOU


Light inside you | 10. kapitola

27. září 2015 v 18:53 | © elizataylor |  Light inside you
Clarke a Bellamy společně vyšli z budovy kina. Když se prodrali mezi davem lidí, měli konečně trochu soukromí a mohli si v klidu povídat.

"Abych pravdu řekla, moc toho o tobě nevím, teda vlastně vůbec nic. Nechceš se trošku představit pane Tajemný?" Navrhla Clarke Bellamymu a zasmála se.

Bellamy se začal usmívat, "no, jsem Bellamy Blake, nedostal jsem se na vysokou, tak chodím na semináře na zdejší univerzitu, aby to za rok vyšlo, a bydlím sám v bytě na okraji města." Dořekl Bellamy a začal se smát.

6 PLOTS

27. září 2015 v 13:27 | © elizataylor
6 Plots | australský film
Role: Amy Challis
Dále hrají: Ryan Corr, Penelope Mitchell, Saskia Hampele, Joey Coley-Sowry

Je konec léta a partička sedmi přátel ze školy se vloupá do luxusního plážového sídla v ospalém přímořském městečku Oak Bay. A párty může začít. Hudba, alkohol, drogy. Jedna ze sedmi zúčastněných, Brie Weismanová, se probouzí z drogového opojení. Je úplně sama. Něco je velmi špatně. Její mobilní telefon zazvoní. Zobrazí se ikona zlověstného smajlíka a jeho hlas přináší mrazivé poselství. "Osud vašich přátel je ve vašich rukou, Brie, existují pouze dvě pravidla, žádní rodiče a žádná policie". Na živém videu se pak objeví šestice jejích přátel. V bezvědomí a uvězněni v dřevěných boxech připomínajících rakev. Je to žert, nebo je tam opravdu odehrává něco zlého? Hodiny tikají a je to jen na Brie, aby našla stopy a vyřešila tuto děsivou hru na schovávanou s životy jejích přátel, kteří jsou ve smrtelném nebezpečí. (zdroj: scfd.cz)


THE NOVEMBER MAN

27. září 2015 v 12:15 | © elizataylor
The November Man | americký film
Role: Sarah
Režie: Roger Donaldson
Dále hrají: Pierce Brosnan, Olga Kurylenko, Luke Bracey, . . .
Hodnocení na csfd.cz: 63%

Peter Deveraux (Pierce Brosnan), známý pod kódovým jménem November man, je bývalý operativný agent CIA s vynikajícím tréningem a schopnostmi čelit rizikovým situacím. Jeho zaměstnavatelé ho povolají zpět z důchodu, aby naplnil jedno velmi osobní poslání. Dostane za úkol ochránit cennou svědkyni Alice Fournier (Olga Kurylenko), ktorá může vrhnout světlo na smrtící hru s účastí vysoko postavených úředníků CIA. Deveraux brzy zjistí, že jeho protivníkem v tomto ssouboji je jeho bývalý přítel a žák David Mason (Luke Bracey). I kvůli tomu v něm narůstají podezření, že je v agentuře dvojitý agent, pro které neplatí žádná pravidla. O této chvíle nemůže důvěřovat vůbec nikomu.


LINDSEY MORGAN | Fitness Photoshoot

26. září 2015 v 14:32 | © elizataylor |  cast gallery updates
Lindsey Morgan (v seriálu hraje Raven) nafotila fitness photoshoot. Na fotkách ji můžeme vidět ve sportovním oblečení, často je zachycena v pohybu - skáče přes švihadlo, posiluje atd. Lindsey má dokonalou postavu, je hodně vypacovaná a je vidět, že o sebe pečuje. Moc jí to na fotkách sluší :)


10 000 ! ♥

24. září 2015 v 18:54 | © elizataylor |  News on blog
Doufala jsem, že dojde k tomu, abych napsala tento článek a vážně se to děje! ♥ POČÍTADLO TOPLIST PŘESÁHLO 10 000 NÁVŠTĚVNÍKŮ CELKEM!
http://31.media.tumblr.com/775b97948b7569570b6404ccf9bf6a55/tumblr_n5jxjbbhPZ1qi8oc5o3_250.gif http://4.bp.blogspot.com/-eh4i6taBnow/VB3hcTYLThI/AAAAAAAACi0/YPbGx2bhMkE/s1600/tumblr_n5jxjbbhPZ1qi8oc5o2_250.gif
Hrozně moc bych Vám návštěvníkům chtěla poděkovat, že pravidelně docházíte na tento blog. Ani nevíte, jak velkou mám radost, že jsme pokořili tuhle hranici, ještě dříve než blog dosáhne jednoho roku, což je hrozně super a jsem za to moc ráda! Zatím se mi povedlo jen na jednom ze svým blogů dosáhnout tohoto čísla, a to jsem těch blogů měla vážně hodně, takže si toho moc vážím ♥

Děkuju moc všem, co sem chodí pravidelně kvůli novinkám a doufám, že se vám tu pořád tak líbí. Teď se omlouvám, že je aktivita mizerná, ale jsem ve čtvrťáku, jak jsem vysvětlovala, tak toho mám moc. Každopádně zítra nejdu do školy (kdo by tam taky šel na jednu pořádnou hodinu) + v pondělí je svátek, tak budu alespoň teď přes víkend aktivní a připravím si další články a konečně napíšu další kapitolku povídky :)

TAKŽE DĚKUJU MOC VŠEM ! ♥ taky za to, že jste tu se mnou takovou dovu vydrželi ♥

+ Bude nějaká soutěž, odměna nebo něco takového? Ano! Plánuji oslavy prvních narozenin blogu, které jsou 4. listopadu, takže asi o podzimních prádninách budou oslavy - soutěže, kvízy atd. Nebude sice soutěž o hmotnou cenu, budu nabízet spíš grafiku, ale třeba jen pro pobavení se určitě bude stát za to zastavit! :) O všem budu ještě častně informovat ♥
- vaše happy Britt. ♥

ELIZA TAYLOR | Float My Boat [new youtube video]

23. září 2015 v 17:08 | © elizataylor |  Videos
Našla jsem si trošku času, tak přidávám krátký článek a jdu si něco přednastavit. Teď se budu tyhle dva dny ve škole celkem flákat, ale jinak mám program dost nabitý, pořád se jen učím maturitní otázky nebo na neustálá zkoušení a ono když přijedete domů ve čtyři a pak se máte ještě učit, tak z toho dne moc není.

Eliza má svůj vlastní youtube účet, na který nahrává videa - tedy má tam zatím jen dvě. Každopádně Eliza nahrává svůj zpěv s kytarou, a nedávno nahrála nové hodně krátké video - Float My Boat - je to text, který si Eliza napsala sama, také napsala, že je to text, se kterým si poslední dobou pohrává, tak doufám, že se třeba dočkáme někdy plné verze, nebo dokonce oficiálně nahrané písně :) Video si poslechněte níže, podle mě je Eliza neskutečně talentovaná, s kytarou jí to jde, hlas má taky moc hezký a ve videu je hrozně zlatá :)♥


THE 100 | New woman character in season 3 | Nová ženská postava

18. září 2015 v 17:38 | © elizataylor |  THE 100 News
S novými postavami v The 100 se rozthrl pytel, článek o čtyřech nových mužských postavách si můžete přečíst → zde. V tomto článku vám představím další novou postavu, ale tentokrát jde o ženský charakter.

Novou ženskou postavu si zahraje Brenda Strong (známá ze Zoufalých manželek), herečka ztvární Niu, královnu Ledového Národa, také o tomto Národě se dozvíme v nové sérii více. Tato "ledová královna" vládne svému lidu několik let, popisována je jako velmi bezohledná, a udělá cokoli, aby si udržela svou moc, i když by to znamenalo ztrátu nejbližších.
- kopírujte se zdrojem!

ELIZA TAYLOR | The 100 Behind the Scenes & Sneak Peek photo of Clarke!

11. září 2015 v 14:48 | © elizataylor |  Gallery Updates
Mám pro vás dvě fotky Elizy a chystám se pro vás připravit i další články, tak snad budu stíhat :) Jako první tu mám fotku, kde je francouzský novinářFranck Ragaine, který měl možnost podívat se na natáčecí plac The 100 a s Elizou se vyfotil, musím říct, že Liz to tam hrozně sluší, více info níže.
jBmf5hmG

Jako další fotku pro nás producent seriálu Jason Rothenberg zveřejnil první fotku Clarke. Jak si můžete povšimnout, Clarke je nalíčená a učesaná jakoby patřila k Zemšťanům. Jason přidal také malý vzkaz k této fotce: "Nejste připraveni, rok 2016 není tak daleko." Clarke tam ale vypadá fantasticky.
P34QTY0s