Light inside you | 11. kapitola

30. října 2015 v 21:30 | © elizataylor |  Light inside you
Clarke byla celý den nesvá, procházela se po domě sem a tam, nechtěla nic dělat, jen se povalovala, ale na druhou stranu by nejraději dělala několik věcí naráz. Den ubíhal velmi pomalu, navečer se Clarke rozhodla zapnout televizi, aby se mrkla na nějaký pěkný film. Neustále přepínala kanály sem a tam.


"Bože, samé romantické komedie, to vážně nedávají nic normálního?!" Clarke mrskla ovladačem na zem, až z něj vyletěly baterky. Po pár minutách jej sebrala a rozhodla se najít nějaké DVD s filmem, který by ji vyhovoval. "Bezva, horor, to je přesně to co potřebuju," vzala DVD do ruky a vzápětí se už dívala na strašidelný film. Horor by jen záminkou, nechtěla se dívat na romantické filmy, protože byla zrazena láskou. Nemohla zapomenout na to, jak ji Bellamy neopětoval její polibek.

Během filmu Clarke usnula a probudila se až ráno, když ji zazvonil budík. Clarke musela na přednášku, ale to ji netrápilo tolik jako to, že na přednášky vozí autem Bellamyho a dnes se s ním opravdu nechtěla potkat. Clarke odběhla do koupelny, upravila se, v kuchyni si vzala ovoce ke svačině a odebrala se do auta.

Clarke byla celá rozklepaná, jela raději pomaleji. Její myšlenky neustále větřily Bellamyho, takže její mysl byla tu tam. V tom se před ní objevil panelový dům, kde bydlel Bellamy. Clarke zastavila a zhluboka se nadechla. Bellamy tu ještě nečekal, nejspíš přijela moc brzy. Zkontrolovala telefon, měla dva nepřijaté hovory od Finna a hodiny ukazovaly 7:20. Clarke tu byla přesně na čas, jaktože tu Bellamy nečeká? Byl tak zbabělý, aby se tu neukázal a šel raději pěšky? To si Clarke nemyslela, proto se rozhodla zaklepat na dveře Bellamyho bytu.

Vyběhla schody a nalezla dveře s jmenovkou Blake, ale dveře byly pootevřené. Snad se něco nestalo? Clarke nahlédla dovnitř a Bellamyho vůbec nikde neviděla. "Bellamy?" Zeptala se Clarke do prázdna, ale nikdo se neozval, tak vstoupila dovnitř. Bellamy měl malý útulný byt. Clarke vešla do obývacího pokoje, na skříňce na hromádce ležela spousta letáků a jejím vrchu byl nějaký dopis, Clarke zaujal především proto, protože na něm bylo napsáno krásným ozdobným psacím písmem Bellamy Blake a jeho adresa. Clarke hrozně zajímalo co je uvnitř, obálka vypadala neskutečně nóbl, už jej vzala do ruky, když v tom se před ní objevil Bellamy.

"Co tu děláš?!" Vyhrkl ze sebe naštvaně Bellamy, když spatřil Clarke s dopisem v ruse.

"Já, jen," koktala Clarke, "dlouho jsi nešel, tak jsem se šla podívat co se děje." Odpověděla.

"No, nic se mnou není a tady nemáš co dělat. Jen jsem se vracel pro knihy, už jdu, můžeš na mě počkat v autě." Odpověděl naštvaně Bellamy a vytrhl dopis Clarke z ruky.

"Promiň." Zamumlala Clarke a už byla pryč z bytu. Bylo jí do breku, byla neskutečně naštvaná na Bellamyho, ale i trochu na sebe. Ale přece za to nemohla ne? Nebo snad ano? Sebrala všechnu svou zbylou odvahu a nastoupila do auta, čekala na Bellamyho, i když by nejraději odjela a nechala ho jít pešky, ale nechtěla ho nechat přijít pozdě, byla dobrá duše. Najednou Bellamy vyšel z panelového domu rychlou chůzí. Otevřel dveře spolujezdce a nasedl bez jakékoliv řeči dovnitř.
. . . . . . . . .
Jako dnešní odměna díl povídky Light Inside You. Napsala jsem ho pro vás trošku delší a hezky jsem to zamotala, abyste měli nad čím přemýšlet. Doufám, že se vám díl líbil a budete se těšit na další ♥
♦ Co myslíte, že Bellamy skrývá? Měl právo být na Clarke naštvaný?
♦ Zachovala se Clarke správně? Jak by jste se na jejím místě chovali vy?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liesel Liesel | E-mail | Web | 30. října 2015 v 21:44 | Reagovat

Skvělá kapitola. Upřímně nevím, co Bellamy skrývá, ale hádám, že něco ohledně své rodiny. Nedivím se, že byl Bellamy naštvaný, když mu Clarke vlezla do bytu a začala se mu hrabat ve věcech. Na druhou stranu chápu Clarke, taky bych byla zvědavá, ale asi bych si nedovolila vlézt k někomu do bytu bez pozvání.
Takže vlastně soucítím s oběma zároveň.
Mimochodem, taky by se mi nechtělo vozit Bellamyho do školy zrovna v téhle náladě. To vypadá na trapné ticho, které bude zakončené hádkou... :-)

2 Sima Sima | E-mail | Web | 30. října 2015 v 23:01 | Reagovat

sale no :D :D toto mi nerob :D :D ... hmmm teraz mám niekoľko teorii a ani neviem s ktorou sa podaliť skôr :D :D asi počkám kedy sa to trocha saspon začne vyjasnopvať a podelím sa s tebou :D :D bo ináč by si asi prepísala aj to čo máš, len aby to nebolo podla mna :D :D ...:P

3 Rosalie Lefroy Rosalie Lefroy | Web | 31. října 2015 v 13:35 | Reagovat

Ahoj, na blogu mám dôležitý článok :)

4 daily-dornan daily-dornan | Web | 1. listopadu 2015 v 15:51 | Reagovat

Já bych se s nim nebavila :D ale uvidíme jak to napíšeš ty :)

5 Percabeth Percabeth | Web | 4. listopadu 2015 v 17:59 | Reagovat

Je možné, že mu Finn něco nakecal.. :D Určitě se zachovala správně :D ale možná kdyby se loudala, tak by se to nestalo :)

jinak znovu skvěle napsaná povídka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama