Červenec 2016

Light inside you | 17. kapitola

29. července 2016 v 12:00 | © elizataylor |  Light inside you
"Ale je. Lidi se mění. Možná už je načase, aby se naše cesty dlouholetého přátelství rozešli." Vyhrkla ze sebe Clarke a Finn na ni vyděšeně zíral.
Clarke ten pohled nesnesla, poodstoupila do kuchyně a opřela se o kuchyňskou linku. Finn za ní za chvilku přišel velmi pomalým krokem. Nejdříve nevěděl co říct, prohlížel si Clarke, která koukala do země, ale nakonec promluvil: "Clarke, tak dobře, jestli už se nechceš bavit, fajn. Tak mi ale řekni, kde je problém! Co jsem udělal špatně?"

"Finne, prostě já..," odmlčela se na chvíli. "Už to není jako dřív. Už si tolik nerozumíme. Tobě je úplně jedno, že ses nedostal na vysokou, ale mě to uvnitř neskutečně zžírá. Jsem zvyklá, že dokážu všechno a teď se mi tohle nepovede a prostě ... Chováš se jinak než dřív. Byli jsme nejlepší přátelé, co si říkají vše a teď ... Už to zkrátka není jako dřív." Dořekla Clarke a očima v slzách.

Finn se na soucitně podíval a přemýšlel jak z toho vybruslit. "Clarke já vím, že jsem poslední dobou otravný, ale to je prostě tím, že tě mám rád." Dořekl. Ona se na něj podívala, ale mlčela, tak pokračoval. "Mám tě hodně ráda. Víc jako kamarádku. Chtěl jsem ti to říct, ale ty jsi pořád neměla náladu, tak jsem tě nechtěl zatěžovat, ale došlo to až sem."

"Finne ..," chtěla něco říct, ale přerušil ji.

"Ne, počkej. Proto jsem se choval jako pitomec. Jo, asi chápu že tě to štvalo. Ale teď když je pravda venku, tak už to tak nebude." Řekl a usmál se. "Tak co, chceš někam zajít? Třeba na pizzu, do kina?" Podíval se na ni s úsměvem plným naděje.

Clarke se na něj taky podívala, ale neusmívala se. Sklopila hlavu a konečně se rozhodla něco říct. "Problém je v tom ..," odmlčela se a Finn se na ni podíval, "že já to necítím stejně." Dokončila větu.

Finn tam na chvíli stál, jak když ho uděřil blesk. Pak se konečně sebral. "Dobře, tak já už radši půjdu. Nechci tě zdržovat, měj se." Rozloučil se hlasem, který neměl náznak citu a odešel.

*****
Tak nová kapitola jak jstem slíbila, byla to docela fuška tohle napsat, ale musela jsem :D Ale nebojte, Finna ještě uvidíme :) Jak se Vám kapitola líbila? Čekali jste tohle? :)♥

Spoilery a novinky | Comic-Con 2016 | The 100

27. července 2016 v 15:56 | © elizataylor |  THE 100 Spoilers
Konečně jsem se dostala k tomu probrat se všemi spolilery a novinkami z Comic-Conu! Tady jsem Vám vybrala ty nejdůležitější, které se The 100 výrazně týkají! Hrozně se těším na 4. sérii, a co vy? ♥

- Zach McGowan (Roan) se přidává k hlavním postavám The 100, takže krále uvidíme pravidelně!
- Clarke se od smrti Lexy posune dále. Je mladá, krásná a připravena znovu milovat. Vzhledem k tomu, že je bisexuálka, tak má nekonečné možnosti. Zaslouží si být šťastná.
- Polis bude zasažen jadernými bouřemi, to znamená, že každý musí bojovat a rychle se rozhodnout, zda zachrání oba národy. Jedna možnost je návart do vesmíru, ale Christopher Larkin (Monty) říká, že to není možné vzhledem k tomu, že Archa umírala kvůli nedostatku kyslíku. Druhá možnost je Mount Weather, ale rozhodnutí nám teprve ukáže pravý konflikt.
- První epizoda se zaměří na stanovení nového kancléře a stanovení nového velitele Zemšťanů.
- Lexa se ve čtvrté řadě neobjeví, ale Flame bude hrát důležitou roli.
- Jasper měl původně v 3x16 spáchat sebevraždu, ale bylo by to už příliš pro toto finále, které bylo i tak ničivé.
- Pokud chcete vědět, jak je to s Indrou - je živá.
- Eliza Taylor je hrdá na to, že mohla vylíčit tak silné a mocné ženy v televizi. Je pro ni čest hrát Clarke. Stejně jako pro ostatní herečky je čest hrát jejich silné charaktery.
- Marcus Cane měl být otec Octavie, ale nakonec se z toho upustilo.
- Richard Harmon (Murphy) se původně ucházel o roli Bellamyho, ale nyní má ráda postavu Murphyho.
- Octavia po smrti Lincolna zamíří na velmi nebezpečnou temnou stranu.
- Raven je nadšená, že má supermozek. Je ráda, že je Allie pryč a pomohla ji porazit a také díky tomu má nové znalosti.
- Každý se bude muset znovu pobrat po tom, co byl mučen Allie a měl ji v hlavě.
- Kane se bude muset také probrat, aby vedl lid.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

ELIZA TAYLOR | Instagram #35

26. července 2016 v 13:20 | © elizataylor |  Instagram
Jdu pro Vás připravovat všechny články ohledně Comic-conu, který se konal. Přidám fotky, spoilery, informace - máte se na co těšit! :) Také jsem aktualizovala nově menu a konečně dodělala seznam affs - tak se mrkněte zda tam jste všichni (odkaz v menu - list of affs)

@elizajaneface: Jdem se koupat!

Light inside you | 16. kapitola

22. července 2016 v 12:00 | © elizataylor |  Light inside you
Bellamy pobyl nějakou chvíli u Clarke, větsinu času si povídali. Bellamy už ze sebe potřeboval vypustit všechnu bolest a s pomocí Clarke se mu to dařilo. Navečer si pustili film, byla to komedie, aby se Bellamymu zlepšila nálada. Bellamy se u filmu smál, ale jak ho Clarke pozorovala, věděla, že ta bolest uvnitř něj stále je.

Když film zkončil Bellamy promluvil: "Tak moc děkuju Clarke, za všechno, vážně. Už jsem asi vážně potřeboval se někomu svěřit. Tohle všechno uvitř sebe už nějakou dobu nosím. Jsem rád, že ten, kdo si to poslechl jsi byla právě ty." Usmál se Clarke.

"Bellamy, víš, že jsem tu pro tebe kdykoliv. Po tom všem, co sis prožil," odmlčela se. "Muselo to být těžké." Dodala Clarke a usmála se na Bellamyho. On jí úsměv oplatil a objal ji. Ani nevěděl jak jí za vše poděkovat, už si zvykl, že lidé laskavosti nedělají.

"Tak už půjdu, nebudu tě zdržovat. Ještě jednou díky." Dořekl Bellamy a políbil Clarke na tvář. Než se stihla Clarke vzpamatovat už byl pryč.

Clarke sama nemohla uvěřit všemu co se v předchozích hodinách odehrálo. Bellamy vlastně vůbec nebyl špatný. Lidé ho měli za podivína, drsného chlapce, který se uzavíral do sebe, ale ve skutečnosti to byl kluk, který jen někoho potřeboval. Potřeboval rodinu, Clarke věděla, že tu mu dát nemůže, ale chtěla udělat vše pro to, aby byl Bellamy šťastný.

Clarke vešla do obývacího pokoje, aby uklidila nádobí, které tu nechali. Hrnky od kávy odnesla do myčky na nádobí a v tom někdo zazvonil. Clarke si myslela, že jen Bellamy si tu něco zapomněl, ale když otevřela vchodové dveře, stál za nimi Finn.

"Takže Clarke, poslední dobou se mi vyhýbáš, co ti sakra je?" Vyhrkl Finn na Clarke a už byl uvnitř domu, aniž by to měl povolené. Clarke na něj jen zírala s otevřenou pusou a neřekla slova. Ani nemusela, Finn pokračoval sám.

"Myslím to vážně. Jsi poslední dobou úplně mimo, jak kdybych vůbec neexistoval, kde jsou ty staré časy, kdy jsme spolu trávili každá volná odpoledne?" Zeptal se už klidněji a zíral na Clarke, opravdu se dožadoval odpovědi.

"Víš, možná jsme už oba dospěli a nejsme ti lidé, co jsme byli dříve." Odpověděla mu potichu. Finn byl ten poslední na koho teď měla náladu.

"To je přece blbost!" Vyhrkl Finn. "Na tom není nic o dospívání Clarke."

"Ale je. Lidi se mění. Možná už je načase, aby se naše cesty dlouholetého přátelství rozešli." Vyhrkla ze sebe Clarke a Finn na ni vyděšeně zíral.

*****
Dobře, asi po půl roce tu máme nový díl LIY !! Yey! :D ♥ Doufám, že se Vám stále tato povídka líbí a budete ji i nadále číst. Opět se omlovám, ale musela jsem kapitolu utnout tady, protože by byla prostě moc dlouhá :D Tak co říkáte po půl roce na nový díl? Chcete aby každý pátek nový díl přibýval? :)

ELIZA TAYLOR | Instagram #34

21. července 2016 v 16:56 | © elizataylor |  Instagram
Ano opět starší instagram, teď tu asi čekejte záplavu, Liz prostě nemá novinky :) Každopádně jsem vám chtěla napsat, že mě nakonec na Farmacii vzali, takže jsem moc šťastná, že se mi plní sen ♥ Psala jsem tam odvolání a přijali mě ♥ Každopádně zítra tu zas nejsem, tak vyjde nový díl Light Inside You po dlouhé době - ve 12:00 je přednastaven! Doufám, že se těšíte ♥ :))

@elizajaneface: Na lodi! #sluníčko #šťastnédny

GALLERY UPDATES | The CW Network's 2016 New York Upfront, May 19

20. července 2016 v 15:40 | © elizataylor |  THE 100 Gallery Updates
Mám tu pro Vás starší fotky, když se konal The CW Network's 2016 New York Upfront, 19 května. Zůčastnili se ho dva herci z The 100 a to Marie Avgeropoulos (Octavia) a Isaiah Washington (Jaha). Moc jim to oběma slušelo, hlavně Marii, ona je taková kráska ♥ Určitě mrkněte na fotky v galerii :)


Jsem zpět!

19. července 2016 v 20:35 | © elizataylor
Ahoj! Tak jsem tu zpátky na blogu!

Počítač mám opravený, jen je trošku divný, že v něm nic nemám, všechno si zas musím stahovat. Zatím mám photoshop portable a budu se snažit sehnat normální photoshop nejlépe cs5 :/ Asi zítra se na vše vrhnu, obíhání a podobně, jen jsem Vám chtěla dát vědět, že už je vše ok :)

Co se týče novinek na blogu, tak se budu snažit vše přidat i články s instagramem, co jsou sice staré, ale to snad nevadí :)

A pro fanoušky Light Inside You - co kdyby každý pátek přibyla nová kapitolka? :)

Děkuju za podporu,
zítra snad už přidám novinky :)
Vaše Britt. ♥

Edit [20. 7. 2016 v 14:04]: Mám funkční photoshop CS5! Yes! Ani nevíte jak happy jsem ♥ Hned Vám jdu všem napsat a pak mrknu na novinky a postupně je sem budu házet! ♥

Informace

11. července 2016 v 11:28 | © elizataylor
Ahoj, omlouvám se, že se ozývám až teď, mám jen pro Vás informace, abyste věděli že vůbec žiju a jak to bude dál.

Zítra jedu s notebookem do servisu, kde se mi na něj podívají, není to asi nic závažného, ale zlobí a mě už to štve. Dnes jsem tam volala, takže ho tam zítra nechám, oni se na to mrknou, nechají ho tam a uvidíme, třeba v sobotu už ho budu mít, ale nechci nic zakřikávat :)

Jinak na blogu samozřejmě budu a všechno, jen jsem teď řešila tohle a mám brigádu + spousta dalších věcí se vyskytla, takže jsem neměla čas ani chuť tu moc být, ale když nebudou taková vedra tak se na blogu ráda zastavím :)

Omlouvám se affs, že neobíhám, děkuji za pochopení :)

Edit [12. 7. 2016 v 18:42]: Tak jsem dnes byla v servisu. Do pátku by to mělo být, takže v sobotu už si vezmu notebook domů :) akorát mi to budou komplet čistit, protože je pomalý a celý přeinstalovávat, takže nebudu mít photoshop a nic tam, snad to seženu, tyhle programy se těžko shání ... Ale já si nějak poradim, důležité soubory mám na flashce, hlavně že notebook bude šlapat :) takže snad v sobotu nebo spíš v neděli se už ozvu :)) kdyžtak dam zas vědět takto přes mobil :))

Edit [18. 7. 2016 v 8:58]: Tak notebook budu mít až někdy v týdnu :/ Včera jsem byla v servisu a nabihaly tam ještě aktualizace, tak snad prý v pondělí, takže uvidím jak tam zas dojedu já. Fakt doufám že už třeba v úterý ho budu mít, protože jsem fakt bezradná :D už se chci dívat na serialy :D je hrůza to vše dohánět :D tak zatím pa, snad už brzy budu přidávat :))