Srpen 2016

Britt. is back!

30. srpna 2016 v 10:40 | © elizataylor
Ahoj miláčci, tak jsem zpátky! (ano, byla jsem líná se včera ozvat, tak to nechávám na dnešek)

Itálie byla super! Líbila se mi mnohem více než loni, měli jsme super místo, bylo to tam moc hezké :) V úterý jsme byli v Říme - což je úžasné město, doteď nechápu jak všechno mohli ty lidi postavit, je to tak obrovské - všechny ty stavby, nádhera! Zrovna jsme se vraceli a pak zasáhlo zemětřesení - hrůza viďte? Od nás to bylo něco přes 100 km a cítili jsme to! Byli jsme v mobilhomu a ten se celý otřásal, takže nás to v noci 2x vzbudilo. Ve středu jsme byli na výletě v olejárně, vinotéce a v městě Offida - krásné město, čisté a takové starší, je moc hezké :) A olejárna i vinotéka, to byl zážitek, jelikož s námi jel zájezd důchodců, kteří se samozřejmě spráskali, takže to byla fakt sranda :D No v pátek jsme byli na větších trzích a v sobotu jsme už jeli večer domů :) Vrátili jsme se v neděli kolem poledne.

To je tak zkráceně o mé dovolené, ale kdybyste třeba chtěli víc informací, tak můžu zkusit napsat něco jako deníček na goldforever, kde byste si početli i více :) Klidně se mě i nacokoliv zeptejte tady nebo na asku, budu ráda :)

Teď teda uvidím jak se mi bude chtít přidávat, spíš jsem uvažovala o novém designu a také mě napadly nápady na nějaké speciální články, takže se pokusím nějak vše rozvrhnout a zorganizovat, v pátek jedu zas na brigádu, do školy jdu v říjnu, takže to se toho dá ještě dost stihnout :)

Děkuji za všechny komentáře, když jsem tu nebyla ♥
Britt.

GALLERY UPDATES | Entertainment Weekly Hosts Its Annual Comic-Con Party, July 23

27. srpna 2016 v 12:00 | © elizataylor |  cast gallery updates
PŘEDNASTAVENO | Tak a ještě tu mám fotky z Comic-Con party. Té se účastnili Eliza, Marie a Richard. Musím řct, že jim to slušelo ještě víc, než na samotné konferenci! Holky mi úplně vyrazily dech, takové kočky! ♥ Jsou obě moc krásné a moc jim to slušelo a i Richard se suprově vyparádil :)


GALLERY UPDATES | Photoshoot TVLine Comic-Con 2016

25. srpna 2016 v 12:00 | © elizataylor |  cast gallery updates
PŘEDNASTAVENO | Nakonec ještě na Comic-Conu nafotili herci a Jason photoshoot pro TV Line. Bohužel s nimi není Marie, protože ta se účastnila panelu TV Guide Magazine Favourites (minulý rok se ho účastnila Eliza). Shoot se mi hrozně líbí, jsou tam všisgni úžasní ♥ Mohl by být na dalším designu :)

GALLERY LINK | THE 100 > CAST PHOTOSHOOTS > 2016 > TVLine Comic-Con 2016

GALLERY UPDATES | San Diego Comic-Con signing autographs, July 22

22. srpna 2016 v 12:00 | © elizataylor |  cast gallery updates
PŘEDNASTAVENO | Mám tu ještě pár fotek z posepisování. Musela jsem je sem přidat, protože mi přijdou moc hezké, jsou tam všichni takoví zlatí a usměvaví :)


HIATUS [19.8. - 28. 8. 2016]

18. srpna 2016 v 18:50 | © elizataylor |  News on blog
nápis je od ~ rraine.blog.cz

Ano je to tak, i já nakonec dávám pozastavení na blogu. Zítra odpoledne odjíždím do Itálie a přijdedu někdy další neděli odpoledne. Docela se těším, podívám se do Říma, San Marina, takže to bude asi fajn :) Tak se tu mějte, prosím omluvte mě z obíhání a kontrol ♥

Pokusím se něco přednstavit, ale nic neslibuju :D - tak jo, máte přednstavené články na pondělí, čtvrtek a sobotu (tu další) ve 12:00 a ještě se pokusím na zítra nebo tuhle sobotu napsat LIY ♥ :))

Light inside you | 18. kapitola

12. srpna 2016 v 12:00 | © elizataylor |  Light inside you
Další den ráno se Clarke probudila a vůbec se jí nechtělo z postele. Měla toho po včerejším dni dost. Musela neustále přemýšlet nad Finnem, který jí vyznal lásku a to Clarke celkem děsilo. Měla Finna ráda, ale v přátelském smyslu. Byli přátelé už několik let a nedovedla si představit, že by byli něco víc. Naštěstí tu byl Bellamy. Při pomyšlení na něj se Clarke červenala. Rychle vyskočila z postele, protože musela na přednášku, ale také to znamenalo, že veze Bellamyho autem. A na to se těšila. Oblékla si jednobarevné triko a džíny, vlasy si rozčesala a hodila ke straně. Poté seběhla po schodech do kuchyně, vzala si dvě jablka ke svačině a vydala se ven pro auto.

Po chvilce cesty Clarke zastavila u paneláků, kde už na ni čekala známá tvář. Bellamy se usmíval od ucha k uchu a nastoupil do auta.

"Ahoj." Řekl Clarke a ona mu pozdrav oplatila. "Tak jak ses na dnešek vyspala?" Usmál se na ni.

"No, ale šlo to." Zalhala Clarke, přitom celou noc oka pořádně nezamhouřila. Nechtěla ale Bellamyho zatěžovat, nechtěla aby si myslel, že mezi ní a Finnem něco proběhlo, tak to nechala plavat. "A co ty?"

"Ale jo, docela dobrý. Ale hodně jsem přemýšlel nad včerejším dnem. Co jsi mi vše řekla a tak. Dost to pro mě znamenalo." Usmál se na ni a Clarke se na něj taky usmála. Hřálo ji u srdce, že Bellamy něco takového říká. Kluk, od kterého by to nikdo nečekal.

Po pár minutách cesty se dostavili k budově univerzity. Clarke zaparkovala a společně s Bellamym bok po boku se vydali do budovy univerzity. Jen co vešli, upoutal je velký plakát na zdi. Jako každý rok, pořádalo město ples. Ne jen pro mladé, ale účastnili se jej všichni. Byla to taková tradice města, ples se konal pravidelně už několik let. Clarke na něj chodila každý rok po boku Finna, ale teď toužila po tom, aby jí na ples pozval Bellamy.

Společně vešli do auly a Clarke si všimla Finna sedícího úplně vzadu. Jelikož šla první, posadila se zhruba doprostřed, aby byla od Finna dostatečně daleko, i když se mu nevyhýbala, ale bylo lepší, když byla mimo jeho prostor. Bellamy se překvapivě posadil vedle Clarke, což jí potěšilo. Pochvíli vstoupil profesor a začala přednáška.

*****
Omlouvám se, že nový díl je až tento týden, ale měla jsem nějaký spisovatelský blok a nevěděla jsem co napsat. Každopádně doufám, že se nová kapitolka líbí a budu ráda za všechny komentáře a názory ♥♥ A taky se omlouvám, že je tato kapitola taková nudná, ale musela jsem to zas nějak uvést všechno po těch akčních kapitolách :D

GALLERY UPDATES | San Diego Comic-Con, July 22

10. srpna 2016 v 14:21 | © elizataylor |  cast gallery updates
Tak tu mám fotky z koberce z Comic-Conu v San Diegu. CC se zúčastnili jmenovitě: Eliza Taylor (Clarke), Marie Avgeropoulos (Octavia), Lindsey Morgan (Raven), Henry Ian Cusick (Kane), Richard Harmon (Murphy), Christopher Larkin (Monty) a producent Jason Rothenberg. Bohužel se nemohl zúčastnil Bob Morley (Bellamy) - jeho účast mi dost chyběla, ale zas byl nahrazen Richardem a to byla dobrá volba :) Všem to moc slušelo, nebudu to nějak extra rozepisovat u každého, ale slušelo jim to moc a jsou to všichni správňáci! :)

GALLERY LINK | THE 100 > CAST APPEARANCES > 2016 > San Diego Comic-Con, July 22

ELIZA TAYLOR | Instagram #36

10. srpna 2016 v 14:21 | © elizataylor |  Instagram
@elizajaneface: Na cestě z Wonderconu. Cítím se tak skvěle, protože mám tak úžasné fanoušky. Miluju vás lidi! #the100

GALLERY UPDATES | San Diego Comic-Con The 100 Panel, July 22

8. srpna 2016 v 13:41 | © elizataylor |  cast gallery updates
Ano, ano zatleskejte mi! Konečně jsem si našla čas přidat fotky z Comic-Conu! Takže asi víte 22. července se naše The 100 parta zúčastnila Comic-Conu, kde pro nás měli spoustu novinek o nové sérii The 100. Spoilery jste si mohly už přečíst níže. Zatím přidávám panel a už chystám články z koberce a podobně, takže se můžete těšit :)

GALLERY LINK | THE 100 > CAST APPEARANCES > 2016 > Panel "The 100" Comic-Con, July 22


New wattpad story & order a design

3. srpna 2016 v 20:51 | © elizataylor
You Deserve Better | CZ
Mám tu pro Vás novinky, které se týkají tak nějak mě, tak doufám, že nevadí, že je sem píšu :D

♦ ZAČALA JSEM PSÁT NOVOU POVÍDKU!
Ano, ano, opět to bude romance, něco podobného jako LIY, ale přece jen jiný příběh :) Můžete si novou povídku You Deserve Better přečíst na wattpadu - ODKAZ TADY! Budu hrozně ráda, když mi napíšete názor ♥ A pokud Vás zaujala, mám přidávat povídku i sem na blog? Není o The 100, ale třeba by to bylo fajn ji sem taky přidávat, tak pište, pokud by byl zájem :)

♦ OBJEDNÁVKA DESIGNŮ
Už mi přišlo několik otázek ohledně objednání si designu, tak jsem otevřela objednávku, takže to můžete zkusit :) Naleznete ji ZDE!


To by bylo vše, děkuji za pozornost a podporu ♥ Mám Vás moc ráda ♥♥