Light inside you | 19. kapitola

1. září 2016 v 14:38 | © elizataylor |  Light inside you

Po přednášce se všichni studenti odebrali ven z auly. Když Clarke scházela schody všimla si Finna, jak se na ní upřeně dívá. Jeho výraz nebyl zrovna moc příjemný. Clarke to ale bylo jedno, protože měla po svém boku Bellamyho a společně také vyšli z budovy.

Clarke v hlavně neustále vířil ples. Mohlo by to být fajn, jít na něj s Bellamym. Moc si to přála, ale zároveň věděla, že Bellamy na takové akce moc není.

Nastoupili do auta a rozjeli se směrem k domovům.

"Nechápu, že všichni z toho plesu tak šílí. Vždyť je to jen obyčejná tancovačka, nic jiného." Promluvil Bellamy a Clarke bylo hned všechno jasné. Trochu posmutněla.

"Jo, to je. Ale může to být fajn." Odpověděla mu Clarke.

"Mladí se tam chodí jen ožírat a dospělí tancují jak diví a po půlnoci se stejně taky spráskají. Ani nevím do jaké kategorie patříme my." Mluvil dál a smál se.

"No, myslím, že ani do jedné. Já se třeba ráda bavím, užívám si života a tak."

"Chtěla bys tam jít?" Vyhrkl na ní otázku.

Clarke se na chvilku zamyslela, nevěděla co přesně má odpovědět. "No, mohlo by to být fajn."

"Jestli chceš, tak tam teda můžeme vyrazit spolu." Odpověděl trochu otráveně.

"Ale to nemusíme Bellamy, nechci tě vrtat do něčeho co tě nezajímá." Soucitně se na něj obrátila.

"Ale já ti to dlužím. Po tom všem, co jsi pro mě udělala. Pokud tam opravdu chceš jít, tak tam můžeme vyrazit. Nemusíme tam být po celou dobu, jen dokud nás to bude bavit." Dořekl a usmál se na ni.

"Tak dobře, když na tom trváš." Také se na něj usmála a srdce jí poskočilo štěstím. Je to sice městký ples, ale půjde na něj s Bellamym a to je vše, na čem jí zaleželo.

*****
Tak nový díl LIY ♥ Trvalo mi ho napsat, nějak jsem neměla nápady a nechtělo se mi, ale doufám, že Vám čekání nevadilo a díl se líbí :)♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victoria♥ ~ ultimate-adelaidekane Victoria♥ ~ ultimate-adelaidekane | Web | 2. září 2016 v 17:16 | Reagovat

Ďakujeem za ďalšiu časť!♥

2 Sima Sima | E-mail | Web | 6. září 2016 v 9:23 | Reagovat

samozrejme, ja som zase pozadu čo sa týka čítania, takže musíme dobehnuť teraz :D :D znova robím psie očká - asi zajtra nedostanem dalšiu kaapču, že? :D :D :D no nič tak si počkám :D
tomu sa hovorí reverzná psychologia :D :D si ho pekne otočila na svoju stranu aby tam predsa len šiel :Dsom zvedava ako to pojde na plese :D nenechaj ma dlho čakať :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama