Light inside you | 21. kapitola

16. září 2016 v 17:00 | © elizataylor |  Light inside you
Celým tělem Clarke prolétla husí kůže. Byla neskutečně nervózní. Vždyť šlo ale jen o hloupý městský ples. Ona však nebyla nervózní z plesu, ale z Bellamyho, který jí dělal doprovod a právě čekal za dveřmi.

Clarke vzala za kliku a pomalu otevřela dveře. Opravdu na nimi stál Bellamy.

"Ahoj." Pozdravil s úsměvěm a Clarke mu odpověděla. Vypadal fantasticky. Měl na sobě skvěle vypasovaný oblek a moc mu to slušelo.

"Dobrý večer," pozdravil Bellamy i rodiče Clarke. Abby se na něj jen letmo podívala a odpověděla. Zřejmě neměla moc velkou radost, že Clarke jde na ples s ním.

"Hezky se bavte." Řekla nakonec Abby směrem ke Clarke.

"Jasně, vždyť se tam uvidíme." Zareagovala Clarke a usmála se na mámu.

Hned za sebou zabouchla dveře a kráčela po boku Bellamyho.

"Moc ti to sluší." Zalichotil Bellamy Clarke a ona se začala červenat. Naštěstí už byl večer a nebylo to na ní tolik znát.
"Děkuji, i tobě to moc sluší. Je nezvyk vidět tě v obleku." Odpověděla mu Clarke a Bellamy s úsměvem přikývl.

Bellamy náhle vytáhl s kapsy klíče a dálkově odemkl nablýskaný vůz před nimi. Clarke se nestačila divit. "Páni, takže ty máš auto?! A ne jen tak ledajaké!"

"Zůstalo mi po rodičích." Odpověděl Bellamy. "Nejezdím s ním, protože nechci zbytečně utrácet za benzin. Přece jen, když můžu dojdu všude pěšky." Usmál se ni. "Používám ho jen na speciální příležitosti." Dořekl a otevřel dveře spolujezdce. "Až po Vás madam."Pokynul Clarke ke vstupu do auta.

"Děkuji pane." Poděkovala Clarke zdvořile a oba se začali smát. Bellamy zabouchl dveře a za pár vteřin se objevil na sedadle vedle Clarke.

"Tak se ukaž jaký jsi řidič." Popichovala ho Clarke.
"To si piš, že ukážu." Řekl Bellamy a začal startovat. "R
aději se připoutej." A hned byli tu tam.

*****
Tak příště už slibuju ples :D Ale kapitolu už mám napsanou, takže uvidíme, kdy bude zveřejněná :D Doufám, že se Vám kapitola opět líbila ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 16. září 2016 v 19:23 | Reagovat

ale no!!!!! zasa nič??????????? to si robíš srandu že? :D už taká nadšená som si otvárala stránku, že konečne PLES a kukám že ešte nič.,. WHYY??? smutne koukám :D

Ináč je veľká škoda, že sa takéto plesy neoriba aj u nás :D v tomto tým američanom závidím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama