Gallery Updates

ELIZA TAYLOR | WonderCon - March 27, 2016

29. května 2016 v 11:52 | © elizataylor
Mám pro vás fotky z akce jménem WonderCon, které se Eliza zůčastnila společně se svými kolegy. Eliza měla krásný outfit a podle mě celá zářila, hrozně jí to slušelo ♥ Jí takový styl sluší, ta sunkýnka i top je hrozně super, je jako sluníčko ♥ V galerii naleznete pár fotek, na to, že je to Eliza je jich docela dost, tak budu ráda, když mrknete :)

ELIZA TAYLOR | Instagram photos #08

3. října 2015 v 15:43 | © elizataylor
Další, tentokrát poslední článek o příspěvcích z instagramu :)) Jsem hrozně ráda, že Eliza a Marie spolu tráví čas, mají skvělé fotky spolu :33♥ ony dvě jsou zlaté všude ♥

@elizajaneface: Sněhoví zajíčci!! #dívčívíkend #takroztomilé
@elizajaneface: Na 100% ano!! #sasquatch2015 #zipline #znovuprosím
@elizajaneface: Život na ranči :
)@elizajaneface: Dávejte si baha na kovbojské gangstery! Vše nejlepší k 15tým narozenimám Casey!! Nemůžu se dočkat těch dalších :)
@elizajaneface: Nemůžu se dočkat až tuhle úžasnou ženu znovu uvidím!!

XTPmgysy V5ZxjcW6 BDWe9Ffw y4Z0ounK KFfbJcwX
[Popisy a fotografie jdou popřadě za sebou]

ELIZA TAYLOR | Instagram photos #07

30. září 2015 v 19:45 | © elizataylor
Další várka Instagramových fotek, podle mě tam Eliza dává super příspěvky, aspoň díky Insta můžu mít nějaké novinky :D

@elizajaneface: Stává se Disney princeznou. Děkuji foto kabinko :)
@elizajaneface: Děkuji moc za tojo překrásné srdce! Přineslo mi spoustu potřebné lásky a světla do mého apartmánu.
@elizajaneface: Užívám si s mým kamarádem koňem na ranči :)
@elizajaneface: #vancouver #léto
@elizajaneface: Na cestách #thefinebros :) Jsme velmi zvědavá co si na mě přichystají!

lWYqt8Jy IjMMzlGv pFSCqT8D 6zFxMX2k ETuQitmN
[Popisy a fotografie jdou popřadě za sebou]

ELIZA TAYLOR | Instagram photos #06

28. září 2015 v 18:20 | © elizataylor
Mám pro vás fotky z Elizina Instagramu, je jich požehnaně, takže to budu přidávat po pěti, aby tu byly nějaké novinky :) Nebudu přidávat úplně všechny, jen asi ty nejlepší příspěvky :)

@elizajaneface: Bob vypadá skvěle. #mariokart5 #the100 #supercon2015
@elizajaneface: Chybí mi moje K-Dog!!!
@elizajaneface: Takhle vypadá někdo, kdo byl v TV Fan Favourites panelu se všemi, kdo jsou vlastně jeho oblíbenci ... (Aaahh!) ☺️
@elizajaneface: Slečny. (na fotce je s Marií Avgeropoulos)
@elizajaneface: Shawn, Vance, a Taylor za jeden večer?? Myslím, že ano.

ueCyNySV 8bxG7e3A m4iLVzdk P1RqS4pm EAjLnGwA
[Popisy a fotografie jdou popřadě za sebou]

10. KAPITOLA- LIGHT INSIDE YOU

ELIZA TAYLOR | The 100 Behind the Scenes & Sneak Peek photo of Clarke!

11. září 2015 v 14:48 | © elizataylor
Mám pro vás dvě fotky Elizy a chystám se pro vás připravit i další články, tak snad budu stíhat :) Jako první tu mám fotku, kde je francouzský novinářFranck Ragaine, který měl možnost podívat se na natáčecí plac The 100 a s Elizou se vyfotil, musím říct, že Liz to tam hrozně sluší, více info níže.
jBmf5hmG

Jako další fotku pro nás producent seriálu Jason Rothenberg zveřejnil první fotku Clarke. Jak si můžete povšimnout, Clarke je nalíčená a učesaná jakoby patřila k Zemšťanům. Jason přidal také malý vzkaz k této fotce: "Nejste připraveni, rok 2016 není tak daleko." Clarke tam ale vypadá fantasticky.
P34QTY0s

ELIZA TAYLOR | Out in Vancouver [July 30, 2015]

2. srpna 2015 v 19:03 | © elizataylor
Naše Liz byla 30. července zastižena ve Vancouveru. Bylo to focení photoshootu The 100 Charity, o kterém vás budu informovat v dalším článku nejspíš zítra. Moc to Elize slušelo, měla jednoduché pohodlné oblečení, spíš do sportovna a hezky to doplnila kabelkou a hodinkami. Bohužel mi přišla trošku zamračená, ale třeba byla jen unavená nebo jí vadili ti paparazzi.

ELIZA TAYLOR & BOB MORLEY | Florida Supercon 2015

2. srpna 2015 v 12:43 | © elizataylor
Je to už delší dobu, co jsem přidávala fotky ze Superconu, pak přišel Comic-Con, tak jsem nahrávala fotky z něj, teď jsem našla v počítači ještě tyhle dva soubory, co jsem zapoměla nahrát, tak tady jsou fotky ze Superconu, který se konal už v červnu. První složka jsou fotky z fanoušky a jedna fotka Elizy a jejího dokonalé outfitu a další jsou z pódia a nějakého hraní, pravděpodobně hry či co :D Na akci byla Eliza společně s Bobem (hraje v seriálu Bellamyho) a je vidět podle těchu druhých fotek, že se spolu skvěle bavili a moc si to užili :)


GALLERY LINK | APPEARANCES > 2015 > Florida Supercon - June 28

OBJEDNÁVKA DESIGNŮ | NÁBĚR WARDROBE

ELIZA TAYLOR | San Diego Comic-Con 2015 [Fan Favorites]

1. srpna 2015 v 10:53 | © elizataylor
Tady ještě opožděně přidává fotky Elizy z Comic-Conu, tentokrát z panelu Fan Favourites, na kterém by společně s Wendi McLendon-Covey (The Goldbergs), David Anders (iZombie), Yvette Nicole Brown (The Odd Couple/Community), Norman Reedus (The Walking Dead), Ming-Na Wen (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.) a Maisie Williams (Game of Thrones). Elize to neskutečně slušelo, dovedu si říct, že byla z těch všech co tam byli nejkrásnější. Měla boží kraťásky, hrozně se mi líbí ty barvy a k tomu krajkovaný top a neskutečně jí to seklo. Líčení bylo taky dokonalé ♥ Je vidět, že si panel podle fotek moc užila :)


A kdo chce, může se podívat na celý panel na videu níže. Já osobně jsem se nedívala, protože ostatní osoby neznám, tak mě to nějak natáhlo, jen jsem to projela na nějaké pasáže s Elizou a ona byla jako vždy milá a zlaťounká :)♥

OBJEDNÁVKA DESIGNŮ | NÁBĚR WARDROBE

ELIZA TAYLOR | San Diego Comic-Con 2015 [Press Room, The 100 Panel, SiriusXM’s Radio]

15. července 2015 v 21:10 | © elizataylor
Konečně se rozjela galerie, tak jsem tu zas s fotkami. Jak jsem slibovala, tady je Eliza z Comic-Conu. U Elizy jsem nahrála víc fotek než u ostatních, přece jen tento blog je hlavně o ní ♥ Jako první tam máte fotky z Press Room, potom z panelu The 100 a nakonec z radia. Eliza na sobě měla dlouhý zelený overal - hrozně jí sluší zelená, jak je blonďatá, na tom měla bílé sáčko a prostě byla dokonalá ♥ Líbí se mi i jak byla nalíčená, kráska ♥ Eliza pak byla ještě mezi Fan Favourites - Panel, fotky vám dám zvlášť, protože to byl jiný den a měla jiný outfit :)ELIZA TAYLOR | Florida Supercon 2015

5. července 2015 v 11:58 | © elizataylor
25. - 28. června se na Floridě kolan Supercon (něco podobného jako Comic-Con). Eliza se ho účastnila společně s Bobem. Zatím jsem vám nahrála fotky Elizy z pódia. Potém vám přidám fotky Elizy a Boba, kde jsou s fanoušky, nebo společně. Eliza byla opět moc krásná. Měla hezké lehké, jednoduché letní oblečení, byla pěkně nalíčená a prostě celá zářila :)
01~15.jpg 02~0~0.jpg 03~0~0.jpg 04~0~0.jpg 05~14.jpg 06~13.jpg
GALLERY LINK | Appearances > 2015 > Florida Supercon - June 27

[zobrazují se vám ty miniatury, nebo to nejde jenom mě?]
 
 

Reklama