News on blog

HIATUS [19.8. - 28. 8. 2016]

18. srpna 2016 v 18:50 | © elizataylor
nápis je od ~ rraine.blog.cz

Ano je to tak, i já nakonec dávám pozastavení na blogu. Zítra odpoledne odjíždím do Itálie a přijdedu někdy další neděli odpoledne. Docela se těším, podívám se do Říma, San Marina, takže to bude asi fajn :) Tak se tu mějte, prosím omluvte mě z obíhání a kontrol ♥

Pokusím se něco přednstavit, ale nic neslibuju :D - tak jo, máte přednstavené články na pondělí, čtvrtek a sobotu (tu další) ve 12:00 a ještě se pokusím na zítra nebo tuhle sobotu napsat LIY ♥ :))

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFS

20. června 2016 v 11:48 | © elizataylor
http://data.whicdn.com/images/245134552/large.gif
Tak je 20. června, konec kontroly, tak stejně už se asi nikdo nezapíše, tak to vyhodnotím, když mám čas :)

♦ Zapsaní - sister sites
daily-swanepoel.blog.cz - pokud chceš být teda SS, ráda tě tam dám ♥

♦ Zapsaní - affiliates

♦ Nezapsaní, omluveni

♦ Nezapsaní - chcete být pořád affs? (napište mi, nerada o vás přijdu)

♦ Nová affs
- omlouvám se, že neberu všechny, hrozně bych ráda, ale třeba seriály, o kterých máte blog, tak nesleduji a nerada bych psala jen jo hezká fotka a podobně, ale děkuju moc za návštěvy ♥

btw. budu moc ráda pokud mrknete na můj nový blog → TADY!

KONTROLA AFFS (+ NÁBER NOVÝCH) » 10. 6. - 20. 6. 2016

10. června 2016 v 12:30 | © elizataylor
http://data.whicdn.com/images/241123421/large.gif
Musím udělat kontrolu. Už fakt pomalu nevím s kým jsme spřátelená, jak jsem nebyla dlouho aktivní, tak vím jen asi tak o polovině affs a ss, které sem chodí, jinak fakt nevím jestli jsme ještě affs nebo ne. Každopádně tedy dělám kontrolu, nechám ji běžet dýl (do 20. června by mohlo stačit), zároveň mám hodně málo affs, takže budu nabírat nová :)

STARÉ AFFS:
1. Jméno
2. Blog
3. Skupina: (sister nebo affs) - pište co jste nebo co chcete být
4. Je něco, co tu chceš zmenit? (nepovinné)

NÁBĚR NOVÝCH AFFS:
1. Jméno
2. Blog
3. Téma tvého blogu
4. Proč chceš spřátelit?
5. Chceš být sister site nebo affs?

Light Inside You na Wattpad!

26. května 2016 v 14:19 | © elizataylor
Ahoj, jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem se rozhodla přidávat Fanfiction Light Inside You i na Wattpad. Zatím tam budu přidávat kapitoly, které vyšly tady, aby se to dostalo k více lidem :) Nové kapitoly, které plánuji, budou vycházet vždy prvně tady na blogu, a pak až na Wattpadu, protože blog je prostě primární :)

Budu moc ráda, když mě tam budete sledovat, napíšete mi tam, ohodnotíte a podobně! A všichni z blogu, kdo mají Wattpad mi povinně napište - chci si přečíst vaše příběhy!! Vážně, ozvěte, hrozně ráda si počtu :)

To by bylo asi vše, tady přidávám odkaz :)

LIGHT INSIDE YOU NA WATTPAD

Jo a vytvořila jsem nový uvodník i tam, aby se to hodilo do toho stylu. Jak se vám líbí? :)

NEWS AND INFO | BIG RETURN!

17. května 2016 v 21:41 | © elizataylor
Ahooj! Ani nevíte, jak jsem se těšila až Vám budu moci napsat tento článek! Plánuji ho už aspoň týden a fakt jsem se hrozně těšila až ho budu moci napsat! Jsem hrozně ráda, že ten čas nadešel!!

TAKŽE SE PLNĚ VRACÍM NA BLOG! a taky MÁM MATURITU!

http://data.whicdn.com/images/238677264/large.gif http://data.whicdn.com/images/240213614/large.gif http://data.whicdn.com/images/240078135/large.gif


Jupí! Jsem hrozně ráda, maturovala jsem dnes dopoledne a bylo to fuška, nervy, stres a všechno, ale dala jsem to. Začala jsem angličtinou, kde jsem získala maximum bodů - takže za 1, pak jsem pokračovala češtinou, kde jsem si vytáhla Jekylla a Hyda, za což jsem byla ráda, takže jsem dostala 2, pak chemie, hroznou otázku jsem si vytáhla, ale na dva jsem to ukecala (vitaminy, hormony, isoprenoidy, léčiva, enzymy, ...), no a nakonec biologie, ta mě naštvala nejvíc, protože jsem si vytáhla nervovou soustavu a mě se vše vypařilo z hlavy (mozek, mícha a podobný věci), takže mám trojku :/ Trochu mě to mrzí, ale jsem ráda, že to mám! Ani nevíte jaký balvan mi spadl ze srdce. Bála jsem se toho, nespala jsem, u nás na gymplu se prostě hodně očekává, takže to bylo těžké, ale je to tam! Teď jen přijímačky, mám je 11. a 15. června - ale ted si dám minimálně týden nebo dva oraz, protože to potřebuji! Hrozně moc! Rodina je nadšená, dostala jsem kytky, zítra jdu na oběd s kamarádkou, s bratránkem vyrazíme na vernisáž, v sobotu na večeři, v neděli do kina! Je třeba to pořádně oslavit! :D btw. už jsem přijatá na i dva obory, kde se nedělají přijímačky - takže vysokou mám jistou :) Jinak z písemných jsem dopadla na dvojky, jen didakťáček z češtiny za 1!! Měla jsem mega radost - prostě Ezop a epizeuxis to zajistili! :D ♥

OHLEDNĚ BLOGU:
Postupně doplním vše, co jsem zameškala ... dejte mi čas, možná to nebude hned, protože teď si budu užívat volna, ale budu se každou chvilku snažit něco dodat. Pak snad časem i nový desing, proběhne nějaká menší rekonstrukce blogu a snad vše půjde už do normálního chodu :)

Jinak se těším neskutečně moc na finále ♥ miluji The 100 ♥ Je to tak skvělý! Takže doufám, že nebudeme mít v pátek pomaturák, abych se na to mohla podívat :DD

Taky mě napadla spousta nových věcí ohledně blogu, ale o všem vás budu včas informovat. Vymyslela jsem nové projekty a podobné věci :)

Takže tak, chtěla jsem Vám všem dát vědět! Třeba to někoho zajímá nebo tak :) Jinak držím palce i těm, co maturují až déle - to zvládnete!

Děkuju za podporu a omluvu za neaktivitu! ♥
Britt.

POKUD MÁTE OTÁZKY OHLEDNĚ BLOGU, THE 100, MNĚ, MATURY - SMĚŘUJTE JE SEM.


JO A DODATEČNĚ VÁM MOC CHCI PODĚKOVAT ZA NÁVŠTĚVNOST, PROTOŽE TOPLIST ZAZNAMENAL 20 000!! JE TO NESKUTEČNÉ! PRO MĚ KRÁSNÝ DÁREK K MATURITĚ ♥ DĚKUJU MOC, DOUFÁM, ŽE SEM BUDETE CHODIT I NADÁLE! - URČITĚ BUDE ODMĚNA V PODOBĚ SPECIÁLNÍCH ČLÁNKŮ A TAKÉ ASI OBJEDNÁVKA DESIGNŮ, POKUD BUDE ZÁJEM :)

1. narozeniny ElizaTaylor.blog.cz - Program

16. října 2015 v 21:54 | © elizataylor
Zdravím všechny, tak jak jsem slibovala, informuji vás o nadcházejících pevních narozeninách ElizaTaylor.blog.cz. Narozeniny spadají na 4. listopadu, ale to je všední den a nevyhovovalo by to mně ani vám, tak jsem se rozhodla uspořádat oslavu 30. října, což je pátek, ale pro školáky jsou podzimní prázdniny. Zjistila jsem, že tak by to nejlépe vyhovovalo i vám, takže volím tento den.

Jinak chci jen říct, že takovou oslavu na svém blogu už hodně dlouho pořádá Katty z nd-4fans.blog.cz a mě se tenhle nápad hrozně líbí, tak to prosím neberte jako kopírování, to vůbec ne, Katty se nemůžu rovnat, spíš jako inspiraci k oslavě, která se mi hrozně touto formou zalíbila - a neváhejte ke Katty 31. října v sobotu přijít, protože slaví polo-narozeniny!

A teď programu, snažila jsem se ho tedy nějak sestavit, tak snad se bude líbit. Ještě jsou možné změny, o všem budu ještě informovat třeba o víkendu před oslavou a předběžně to vypadá takhle:

10:00 → Přivítání & Informace
10:30 → Kvíz o Elize
11:30 → Vyberte nejlepší mužskou postavu The 100 1.kolo
12:30 → Zavedení nové rubriky Instagram POTM
13:00 → Soutěž o design na přání
14:00 → Kvíz o The 100
15:00 → Vyberte nejlepší mužskou postavu The 100 2.kolo
16:00 → Zavedení fanclubu The 100
16:30 → Kvíz o admince
17:30 → Náběr wardrob
18:30 → Vyberte nejlepší mužskou postavu The 100 3.kolo
19:15 → Vyberte nejlepší design, co zde na blogu byl
20:30 (možná dříve) → Ukončení a vyhodnocení všech soutěží/kvízů
21:30 → Bonus: Nový díl povídky Light Inside You

Do 20:00 bude možné se zapojovat do všechn soutěží a kvízů.

Napište, zda se vám program líbí, připadně co byste změnili. Budu moc ráda, pokud všichni přijdete ♥

Informace ohledně oslavy prvních narozenin blogu

4. října 2015 v 20:30 | © elizataylor
Ahoj, jen vám zde chci podat rychlé informace ohledně oslavy prvního roku blogu.

• Datum?
Chtěla bych se zeptat, jaké by vám vyhovovalo datum. Mě osobně se líbí datum státního svátku 28. října, ale nevím jestli by v ten den přišlo dost lidí. Vyjádřete se prosím do komentářů, jak vám datum vyhovuje.

EDIT: Díky mojí drahé Simuš jsem přišla na to, že vlastně Slováci 28. října svátek nemají, takže mě napadl 29. říjen, to jsou podzimní prázdniny - jenomže ty vysokoškoláci nemají co? (Napište mi to prosím) - takže připadá v úvahu sobota nebo neděle, každopádně v sobotu slaví narozky blogu Katty, což kdyžtak můžete být na oslavě jak u ní, tak u mě, doufám, že bych tak nějak nelezla do zelí (to bych nechtěla), ale zas nevím jestli budu v sobotu doma, takže se ptám, co by vám nějvíce vyhovovalo? Prosím o napsání od co nejvíce lidí ...
- každopádně, kdyby byla oslava ve středu, tak bych nechala soutěže vyplňovat až třeba do 20:00, aby měl možnost se každý zapojit :)

• Program
Program už mám zhruba promyšlený - bude kvíz o admince, kvíz o Elize - možná i kvíz o The 100, pokud chcete. Určitě tu bude soutěz o design, nějaké ty informace a novinky o blogu + zavedena nová rubrika. A asi bude nějaká speciální vyřazovačka nebo tak :) Pokud máte nějaký nápad na soutěž nebo součást programu, co by se vám líbilo, jakýkoliv nápad - napište do komentářů :)

Určitě se prosím vyjádeřete :)
Bližší info po přečtení vašich komentářů se objeví brzy - třeba koncem týdne :)

10 000 ! ♥

24. září 2015 v 18:54 | © elizataylor
Doufala jsem, že dojde k tomu, abych napsala tento článek a vážně se to děje! ♥ POČÍTADLO TOPLIST PŘESÁHLO 10 000 NÁVŠTĚVNÍKŮ CELKEM!
http://31.media.tumblr.com/775b97948b7569570b6404ccf9bf6a55/tumblr_n5jxjbbhPZ1qi8oc5o3_250.gif http://4.bp.blogspot.com/-eh4i6taBnow/VB3hcTYLThI/AAAAAAAACi0/YPbGx2bhMkE/s1600/tumblr_n5jxjbbhPZ1qi8oc5o2_250.gif
Hrozně moc bych Vám návštěvníkům chtěla poděkovat, že pravidelně docházíte na tento blog. Ani nevíte, jak velkou mám radost, že jsme pokořili tuhle hranici, ještě dříve než blog dosáhne jednoho roku, což je hrozně super a jsem za to moc ráda! Zatím se mi povedlo jen na jednom ze svým blogů dosáhnout tohoto čísla, a to jsem těch blogů měla vážně hodně, takže si toho moc vážím ♥

Děkuju moc všem, co sem chodí pravidelně kvůli novinkám a doufám, že se vám tu pořád tak líbí. Teď se omlouvám, že je aktivita mizerná, ale jsem ve čtvrťáku, jak jsem vysvětlovala, tak toho mám moc. Každopádně zítra nejdu do školy (kdo by tam taky šel na jednu pořádnou hodinu) + v pondělí je svátek, tak budu alespoň teď přes víkend aktivní a připravím si další články a konečně napíšu další kapitolku povídky :)

TAKŽE DĚKUJU MOC VŠEM ! ♥ taky za to, že jste tu se mnou takovou dovu vydrželi ♥

+ Bude nějaká soutěž, odměna nebo něco takového? Ano! Plánuji oslavy prvních narozenin blogu, které jsou 4. listopadu, takže asi o podzimních prádninách budou oslavy - soutěže, kvízy atd. Nebude sice soutěž o hmotnou cenu, budu nabízet spíš grafiku, ale třeba jen pro pobavení se určitě bude stát za to zastavit! :) O všem budu ještě častně informovat ♥
- vaše happy Britt. ♥

HIATUS [15. 8. - 23. 8.]

14. srpna 2015 v 11:27 | © elizataylor
~ signatura by andiegraphic.blog.cz
Tak už i já odjíždím na dovolenou. Letos jedeme do Itálie, autobusem - což je dost nezvyk, protože vždycky jezdíme autem, ale co už - u nás v rodině je to trošku složitější. Každopádně odjíždím dnes večer a vracím se příští neděli 23. 8. - takže to už se vám ten den nejspíš ozvu.

Přednastavila jsem každý druhý den článek - většinou fakty, pak povídku a fotku dne.

Affs prosím o omluvení z kontrol a obíhání. WiFi by tam měla být, tak se snad aspoň ozvu na asku.

Mějte se tu krásně, budete mi chybět ♥

Teen Choice Awards Blog 2015

22. července 2015 v 20:17 | © elizataylor
Jak si asi spousta z vás všimla, tak pobíhaly nominace na blogové Teen Choice Awards. Také jsem byla několikrát nominována a moc bych vám za to chtěla poděkovat, protože si toho hrozně moc vážím ♥ Do hlasování jsem se dostala hned ve třech skupinách + grafický tým graphiccreative. Budu moc ráda, když za mě budete hlasovat, ale nikoho nenutím :)

1. NEJOBLÍBENĚJŠÍ ADMIN - Tahle kalegorie mě těší asi nejvíc ♥ Vážně moc děkuju ♥

2. NEJLEPŠÍ FANBLOG - To mě taky moc potěšilo, protože jsou všechny fanblogy jsou skvělé a tak vám moc děkuju, že jste mě dostali až do hlasování ♥

3. NEJLEPŠÍ SERIÁLOVÝ BLOG - Tahle kalegorie mě neskutečně překvapila a taky hrozně potěšila, protože mám blog o Elize, ale je fakt, že o The 100 přidávám opravdu hodně, tak mě to moc těší, že to berete jako blog o The 100, protože to byl tak můj účel a moc vám děkuju ♥

4. NEJLEPŠÍ GRAFICKÝ TÝM - GRAPHICCREATIVE - S úžasnými grafičkami jsem v grafickém týmu a moc vám děkujeme za nominaci a hlasy ♥
 
 

Reklama