THE 100 Spoilers

Spoilery a novinky | Comic-Con 2016 | The 100

27. července 2016 v 15:56 | © elizataylor
Konečně jsem se dostala k tomu probrat se všemi spolilery a novinkami z Comic-Conu! Tady jsem Vám vybrala ty nejdůležitější, které se The 100 výrazně týkají! Hrozně se těším na 4. sérii, a co vy? ♥

- Zach McGowan (Roan) se přidává k hlavním postavám The 100, takže krále uvidíme pravidelně!
- Clarke se od smrti Lexy posune dále. Je mladá, krásná a připravena znovu milovat. Vzhledem k tomu, že je bisexuálka, tak má nekonečné možnosti. Zaslouží si být šťastná.
- Polis bude zasažen jadernými bouřemi, to znamená, že každý musí bojovat a rychle se rozhodnout, zda zachrání oba národy. Jedna možnost je návart do vesmíru, ale Christopher Larkin (Monty) říká, že to není možné vzhledem k tomu, že Archa umírala kvůli nedostatku kyslíku. Druhá možnost je Mount Weather, ale rozhodnutí nám teprve ukáže pravý konflikt.
- První epizoda se zaměří na stanovení nového kancléře a stanovení nového velitele Zemšťanů.
- Lexa se ve čtvrté řadě neobjeví, ale Flame bude hrát důležitou roli.
- Jasper měl původně v 3x16 spáchat sebevraždu, ale bylo by to už příliš pro toto finále, které bylo i tak ničivé.
- Pokud chcete vědět, jak je to s Indrou - je živá.
- Eliza Taylor je hrdá na to, že mohla vylíčit tak silné a mocné ženy v televizi. Je pro ni čest hrát Clarke. Stejně jako pro ostatní herečky je čest hrát jejich silné charaktery.
- Marcus Cane měl být otec Octavie, ale nakonec se z toho upustilo.
- Richard Harmon (Murphy) se původně ucházel o roli Bellamyho, ale nyní má ráda postavu Murphyho.
- Octavia po smrti Lincolna zamíří na velmi nebezpečnou temnou stranu.
- Raven je nadšená, že má supermozek. Je ráda, že je Allie pryč a pomohla ji porazit a také díky tomu má nové znalosti.
- Každý se bude muset znovu pobrat po tom, co byl mučen Allie a měl ji v hlavě.
- Kane se bude muset také probrat, aby vedl lid.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

The 100 | New spoilers: Octavia, Bellamy, Clarke

23. prosince 2015 v 15:00 | © elizataylor

V promu jsme mohli vidět opravdu naštvanou Octavii na svého bratra Bellamyho, což nám říká, že Bellamy bude muset učinit velmi těžké rozhodnutí, které ovlivní spoustu lidí. Octavia na něj bude velmi našvaná bez ohledu na to, jak pevný vztah si na Zemi vybudovali.

Shledání Clarke a Lexy je dlouho očekávaný okamžik, Clarke je na Lexu hodně naštvaná kvůli zradě, kterou provedla na konci druhé série The 100. Otázkou je, co je plánem Clarke nyní, když si přidá mezi Zemšťany?

Na začátku série bude Clarke v přítomnosti nové Zemšťanky, velmi soucitné a sexy ženy, která pracuje na obchodní stanici. Jejich flirtování je přerušeno, když Clarke pronásledují lidé Ledového Národa.

- kopírujte se zdrojem!

The 100 | New spoiler about Clarke

23. prosince 2015 v 12:00 | © elizataylor

Nová série začne zhruba tři měsíce po údálostech v sérii druhé. "Clarke utíká," říká Eliza Taylor. "Je sama v lese a snaží se zžít s tím, co udělala." Avšak nebude dlouho sama, vzhledem k tomu, co nám odhaluje nové promo. Clarke je téměř všemi pronásledována, ale v premiře série nalezne přátelskou tvář.

- kopírujte se zdrojem!

The 100 | Comic-Con 2015 | Season 3 | Feature time jump

11. července 2015 v 12:26 | © elizataylor
Přeložila jsem pro vás celkem dlouhý článek týkající se nové nadcházející série The 100. Je tam spousta postřehů, co nás bude čekat a každý herec k tomu něco řekl. Podle mě je to velmi zajímavé, určitě si to přečtěte :)
V důsledku Clarke vyhlazení téměř každého v Mt. Weather a opuštění jejích lidí, The 100 odstartuje sezónu v časovém skoku.

"Náš první časový skok bude mezi dvěma sériemi" řekl Jason Rothenberg fanouškům v pátek na Comic-Conu. "Vezmeme věci do pár měsíců poté, kdy Clarke zachránila své lidi."

Ve finále druhé série byla Clarke nucena zabít muže, ženy a děti v Mt. Weather ve snaze zachránit své lidi - a dokonce i potom, když je Zemšťané podvedli a uzavřeli dohodu s Mt. Weather, aby získali zpět své lidi. Kdo potřebuje kostní dřeň Zemšťanů, když dřeň Nebeských lidí je jako zlato?

Ale oběti, které udělala, včetně milosrdectví zabít Finna, bylo pro ni moc těžké to vše zvládnout, takže se rozloučila se svými lidmi a odešla do lesa. "To co Clarke udělala na konci sezóny bylo obrovské a velmi traumatické" říká Eliza Taylor, představitelka Clarke. "Je na útěku, což je u ní velmi ne-Clarkovské. Když jsme uvedli věci do pořádku, myslím, že ona bude trochu ztrácet."

"V její nepřítomnosti bude Bellamy nucen se ujmout její pozice a pečovat o 44 lidí jako o své vlastní" říká Bob Morley, představitel Bellamyho. "Clarke ho tu nechala k tomu, aby se stal vůdcem a já předpokládám, že budu jednat podle toho - co by udělala Clarke. Tohle ale uzavírá naději pro Clarke a Bellamyho a jejich romantiku. Oni byli dobrý tým, ale ne v romnatickém smyslu. Clarke dala Bellamymu důvěru a tedy mu v jeho rozhodnutích důvěřuje. On ale sám nedůvěřuje době, když je bez ní."

"Nemyslím si, že Clarke přemýšlela o někom v romantickém smyslu." Dodala Eliza. A to zahrnuje Lexu, která se vrátí ve třetí sérii. "Když se sejdou, bude se jednat o velké burácení a to takovým způsobem, který jsme ještě neviděli, protože Clarke je velmi naštvaná její zradou." Řekl Jason a dodal, že bude prostor pro prohlubování se do světa Zemšťanů a mytologie v příští sezóně. "Je tu spousta zlé krve na určité úrovni a když se vrátíme, tak válka není a napětí je mírně propuštěno, ale nebude to trvat moc dlouho."

Pokud mluvíme o Octavii, ta čelí těžkému boji, když se vrací zpět do Camp Jaha poté, co byla opuštěna Zemšťany. "Octavie není fit nikde, protože ji známe jako tu, co vyrůstala pod podlahou" řekla Marie Avgeropoulos, představitelka Octavie. "Prostřednictvím Lincolna však našla místo mezi Zemšťany a on z ní vytáhl válečníka. Myslím, že bude návart prožívat ztěžka a bude mít vůči lidem nějaký odpor."

Ale nebude jedinná, kdo bude proti lidem v Camp Jaha. Ne každý se zabývá úrovní PTSD, ale Raven na tom bude v nové sérii o něco hůře. "Citově to je pro ni stále moc těžké žít bez Finna. Ale je tu někdo nový, kdo tu je pro nic apomáhá jí překonávat překážky. Uvidíte úplně novou Raven. Hodně se změnila a snaží se obnovit sama sebe kousek po kousku."

Jinde na světě uvidíme nový příběh. Jaha bude objevovat zámek tajemné Al., která se objeví s hanebnými cíly a bude hrát velkou roli ve třetí sérii. " Příběh Al nás zavede mnohem blíže do science fiction." Řekl Jason. " Začali jsme seriál jako skutečný scifi hardcore ve vesmíru. Samozřejmě to zmizelo, proto je tu prostor scifi hardcore přivést zpátky a to zcela jiným způsobem."

The 100 se vrací v roce 2016 v midseason. [článek přeložen ze stránky ew.com]

- KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Oficiální popis třetí série The 100

26. června 2015 v 19:15 | © elizataylor
V předchozích dvou sezónách byla stovka na Zemi ve válce, nejprve sami se sebou, pak se Zemšťany a nakonec s lidmi z Mount Weather. Všichni ztratili svou nevinu, a naučili se, že v boji o přežití nejsou žádní hrdinové nebo padouši, ale jsou jen dva druhy lidí - živí a mrtví. Nyní je po válce, bitva byla vyhrána a vězni z Mount Weather se vrátili domů v míru, ale nemohou v sobě najít klid, po tom co se stalo v Hoře. Život se ale nevrací do normálu, opět se vyskytnou nové hrozby, které budou testovat jejich loajalitu a budou je učit, co to znamená být člověkem. Nejprve bojovali o přežití, pak s přáteli, teď budou bojovat za lidskou rasu.

Třetí série bude mít premiéru v midseason, čili na začátku roku 2016, ale datum není známé, může se to opakovat s minulou sérií a premiéra by byla v březnu.

The 100 | Spoilers | Season 3

1. dubna 2015 v 18:20 | © elizataylor
Jason Rothenberg o budoucnosti v třetí sérii:

"Budoucnost? Ano, ale v podivném smyslu, protože půjdeme zpět do minulosti. 2052 je rok, kdy svět zkončil a 97 let je doba poté, když začala naše show, takže jednu věc, kterou během třetí série uděláme, je že se vrátíme tam, kde to vše začalo. Je to pro celý seriál něco zcela nového, ale je to spíše tenchnologická věc. Budeme si hrát s tím, jak svět zkončil a doufáme, že převrátíme nějaká očekávání."

přeložila Britt. ze stránky spoilersguide.com

Poslední ze série spoilerů. Zítra nstavím nový design a přes prázdniny plánuji vydat Light Inside you, chtěla bych alespoň dva díly, abych vám to vynahradila :)

The 100 | Spoilers | Raven & Wick

24. března 2015 v 20:43 | © elizataylor
Jason Rothenberg o vztahu Wicka a Raven:

"Raven v patnácté epizodě konečně přiznala kam patří . . . všichni potřebujeme pomoc a požádala Wicka aby ji nechal v Mount Weather. Byl to pro ni velký okamžik. On ale na to samozřejmě říká: "Nikdy tě neopustím." Tento vztah se bude vyvíjet i do budoucna. Jen doufám, že Steve (hraje Wicka) nedostane nabídku zahrát si v nějakém jiném seriálu a nedá nám košem. (směje se) On je skvělý."

přeložila Britt. ze stránky spoilersguide.com

The 100 | Spoilers | Mount Weather and City of Light

22. března 2015 v 19:56 | © elizataylor
Jason Rothenberg o tom, zda smrt Cage, bude znamenat konec pro Mount Weather:

"Ano, celý příběh Mount Weather byl pověděn. Ačkoliv Emerson je naživu. On je jedinný z Mount Weather, kdo přežil a právě proto pravděpodobně bude spřádat své plány na pomstu. Ale Mount Weather byl příběh druhé série. Loď jsme na konci první série obrátili k bílému pokoji na hoře, teď ji obracíme znovu. Příběh ve třetí sérii se bude zaměřovat na City of Light (Město světla) - ale jak se ukázalo, jde spíše o Woman of Light (žena světla)."

přeložila Britt. ze stránky spoilersguide.com

The 100 | Spoilers | Jasper

22. března 2015 v 12:40 | © elizataylor
Jason Rothenberg, o tom, jak Jaspera ovlivnila Mayina smrt:

"Jasperův charakter v této sérii pravděpodobně prošel největší změnou - zlatil Clarke a Bellamyho jako vůdce a byl nucen sám vést skupinu lidí a posílit jejich vnitřního ducha. To vše udělal s pomocí Mayi, do které se zamiloval a stále věřil, že přijde na to, jak ji zachránit, jak všechny zachránit - ale byl odveden Clarke a Bellamym s Montyho pomocí. V budoucnu to pro přátelství Montyho a Jaspera bude velmi těžké. Nevím jestli mu odpustí, má zlomené srdce . . . ale má své brýle!"

přeložila Britt. ze stránky spoilersguide.com

The 100 | Spoilers | Clarke

21. března 2015 v 14:55 | © elizataylor
Jason Rothenberg, o tom, proč se Clarke rozhodla odejít:

"Pro ni to byla neskutečně těžká volba, težší než pro mě. Už od začátku roku jsem tak nějak věděl, že na konci série bude muset Clarke dosáhnout svého cíle, zachránit své lidi nebo ty, kteří byli zanživu tak jako tak. Ale Clarke při tom všem nebyla schopna se podílet na jekékoliv oslavě, nezažila pocity úlevy jako ostatní a musela zajít tak daleko, že nemůže žít sama se sebou, bude si to uvědomovat každý den."

přeložila Britt. ze stránky spoilersguide.com

! Další spoilery na téma: Jasper, Jaha, Mount Weather, City Of Lights, Raven & Wick se budou postupně objevovat !
 
 

Reklama